מי אני?

מיס ביס I מאי הירששמי מאי הירש (כתוצאה מנישואים לגלעד), בת 31, ואמא לתום הקטן.
מעצבת אינטראקטיב במקצועי אך חולמת בהקיץ על מתכונים, מרכיבים חדשים וגאדג'טים לאפייה שאני רוצה שיהיו לי, עשרים וארבע שעות ביממה.
אני לא מגדירה את עצמי כשפית ולא כקונדיטורית, גם לא טבחית או כל דבר בסגנון, אני מניחה שמתאים לי יותר בשלנית או פשוט בחורה שבישול הוא ההאפי פלייס שלה.

הזיכרון הראשון שלי במטבח הוא סביב גיל 9.
גדלתי בבית מרוקאי שסובב סביב אוכל, אמא בשלנית מעולה (שמאסטר שפית זו ההגדרה הנכונה בשבילה) ואופה מדהימה. תמיד חלמתי יום אחד לדעת לבשל ולאפות כמוה.
בתור ילדה תמיד רציתי לעזור לה, לעמוד עם המיקסר ביד ולהקציף, להסתכל על המתכונים שהיא הוגה וללמוד ממנה המון.

הדבר שאני חושבת שהכי עזר לי להיכנס לעולם הבישול היה המעבר לצמחונות בגיל 13.  לגדול בבית מרוקאי כצמחונית זה לא הדבר הכי קל והייתי צריכה ללמד את עצמי לבשל דברים שלא גדלתי עליהם. למזלי יש לי אמא שממציאה גרסה צמחונית לכל מאכל שגדלתי עליו ועל זה אודה לה לעד.

מאז אספתי אינספור מתכונים, עברתי המון סדנאות בישול ואפייה שאני משתדלת לשלב את הטכניקות שלמדתי בכל אחת ואחת מהן, ואני רק מחפשת תירוץ לגלות שווקי איכרים שבהם אמצא ירק או מרכיב שעוד לא ניסיתי ומנסה לשלב אותו במתכון חדש, ובעיקר חושבת על אוכל, כל הזמן!

אשמח אם תצטרפו אליי למסע התמידי הזה ללמוד ולחוות טעמים חדשים, להתנסות, ליפול לפעמים אבל להצליח בפעם הבאה.
מטרת העל שלי בבלוג הזה היא להביא מתכונים כמה שיותר מפורטים (כי אף אחד לא אמור לדעת שלחלבונים אסור להוסיף סוכר מההתחלה אם רוצים שיצא קצף), כדי שכולכם תוכלו לבשל כמוני ואפילו לתת לי רעיונות חדשים 🙂

בקרו מדי פעם, שתפו עם אנשים שאתם אוהבים ולאט לאט הבלוג יהיה מלא בדברים טעימים וקלים להכנה.
אם אתם רוצים להיות מעודכנים עם כל פוסט שעולה, לחצו לייק בעמוד הפייסבוק "מיס ביס Miss Biss".

אם תרצו להגיב, לחלוק, לשאול שאלות, אני פה תמיד לענות:
missbissblog@gmail.com
או סתם בתחתית כל פוסט.

שלכם תמיד,
מיס ביס 🙂

 

שיתוף: